Викладачі кафедри обліку та оподаткування КНТЕУ відвідали поранених бійців АТО

Викладачі кафедри обліку та оподаткування КНТЕУ Мошковська О. А. і Кузуб М. В. 8 лютого 2019 року відвідали поранених бійців АТО, які проходять лікування і реабілітацію в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» МОУ в м. Києві, передали їм теплі речі, зібрані викладачами кафедри, засоби гігієни, продукти харчування та побажали нашим захисникам якнайшвидшого видужування.

остання редакція 14.02.2019
Vega