Профорієнтаційна робота кафедри журналістики та реклами КНТЕУ
Загальна інформація
Кафедра журналістики та реклами КНТЕУ провела профорієнтаційну роботу з нагоди ХІ Консумерського фестивалю у школі 191 з поглибленим вивченням іноземної мови та у школі 202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук.
Викладачі кафедри 13 березня 2019 року довели до учнів необхідність знати свої права, відстоювати їх, прочитати Закон України «Про захист прав споживачів» і користуватися основними положеннями в повсякденному житті.
Ознайомили з програмою заходів КНТЕУ до Всесвітнього дня прав споживачів та запросили на інтерактивні майстер-класи для школярів "Український споживач - європейський споживач!".
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)