Викладачі кафедри фізичної культури КНТЕУ на фітнес-конвенції “Nike Training Club Convention”
Загальна інформація
Викладачі кафедри фізичної культури КНТЕУ 16-17 березня 2019 року взяли участь у ювілейній фітнес-конвенції “Nike Training Club Convention”.
У заходах взяли участь старші викладачі кафедри, зокрема: Гайдай Світлана Іванівна, Дембіцька Олена Олександрівна, Янченко Ірина Миколаївна, Хапсаліс Гаяне Левонівна, Ковальова Анастасія Олександрівна.
Конвенція є одним із топових заходів фітнес-індустрії, у рамках якого виступило більше 20 іноземних спеціалістів та було проведено більше 100 майстер-класів.
Найвидатніші представники світу і України поділилися досвідом і продемонстрували останні тенденції в світі фітнесу з різноманітних напрямів: функціональний тренінг, степ, аеробіка, йога, пілатес, кросфіт, духовний розвиток, харчування і реабілітація.
Набутий викладачами досвід буде використано під час викладання дисципліни “Фізичне виховання”.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)