Cтуденти ФОАІС та ФФБС відвідали Головне управління Державної фіскальної служби у м. Києві
Загальна інформація
Cтуденти факультету фінансів та банківської справи та факультету обліку, аудиту та інформаційних систем 9 квітня 2019 року взяли участь у Дні відкритих дверей Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві.
Представники столичної фіскальної служби розповіли студентам про особливості діяльності фіскальних органів, розкрили зміст їх основних завдань та механізмів виконання, поділились новою концепцією взаємодії з платниками податків. Студентам також було цікаво почути про специфіку державної служби, можливості працевлаштування в органах ДФС України та перспективи кар’єрного росту.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)