Нові технології туризму в проекті Online Bistro
Загальна інформація
На відкриту лекцію до студентів ФРГТБ 22 квітня завітав директор і засновник проекту Online Bistro Сергій Паздніков. Він розповів студентам про продукти і сервіси Online Bistro, а також про принципові відмінності сервісу від інших систем online-бронювання. Пан Сергій зазначив, що команда проекту нині об'єднує не тільки представників туристичної сфери, а й справжніх профі в області IT. За словами пана Пазднікова, «Online Bistro – революційний продукт, який працює швидко, якісно й ефективно. Головне - унікальні можливості заробляти на продажу туристичних послуг у рази більше».
Зараз проект швидко розширюється і студенти туристичних спеціальностей нашого університету мають змогу долучитись до нього.
Вже незабаром КНТЕУ отримає доступ до системи Online Bistro і зможе проводити навчання студентів у режимі реального часу.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)