Нові технології туризму в проекті Online Bistro

На відкриту лекцію до студентів ФРГТБ 22 квітня завітав директор і засновник проекту Online Bistro Сергій Паздніков. Він розповів студентам про продукти і сервіси Online Bistro, а також про принципові відмінності сервісу від інших систем online-бронювання. Пан Сергій зазначив, що команда проекту нині об'єднує не тільки представників туристичної сфери, а й справжніх профі в області IT. За словами пана Пазднікова, «Online Bistro – революційний продукт, який працює швидко, якісно й ефективно. Головне - унікальні можливості заробляти на продажу туристичних послуг у рази більше».

Зараз проект швидко розширюється і студенти туристичних спеціальностей нашого університету мають змогу долучитись до нього.

Вже незабаром КНТЕУ отримає доступ до системи Online Bistro і зможе проводити навчання студентів у режимі реального часу.

остання редакція 22.04.2019
Vega