Майстер-клас для студентів ФРГТБ від президента Асоціації UCMItaly Паоло Брешиа
Загальна інформація
Згідно з двосторонньою угодою про партнерство з організації навчання та виробничої практики між Асоціацією UCMItaly і школою італійської кухні «SettimaLuna – In.Formazione» та Київським національним торговельно-економічним університетом 17-19 квітня студенти ФРГТБ взяли участь у серії майстер-класів з кулінарного мистецтва, проведених президентом Асоціації UCMItaly Паоло Брешиа. Натхненні традиціями італійської кухні учасники майстер-класів готували та презентували середземноморські страви.
Набуття фахових компетентностей є передумовою для проходження студентами факультету літньої виробничої практики в готельних та ресторанних комплексах регіону Гаргано в Італії.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)