Зустріч студентів КНТЕУ з керівником групи маркетингових комунікацій Caparol

На кафедрі журналістики та реклами 17 квітня відбулась лекція керівника групи маркетингових комунікацій ДП «Капарол Україна» Вікторії Ковальової – випускниці КНТЕУ.

Це вже третя зустріч Вікторії з молодими маркетологами та піарниками нашого університету. Спілкування проходило в невимушеній атмосфері та було корисним і для студентів, які дізнались багато цікавого про таємниці та особливості комунікацій зі споживачем на ринку фарб, і для нашої гості, яка отримала цікаві ідеї від молоді.

На лекції студентам було запропоновано вирішити справжній кейс компанії та обрати свої варіанти просування нової лінійки фарб ТМ Alpina, яка була випущена в березні 2019 року.

Після проведення лекції спікер відвідала нову SMART-бібліотеку КНТЕУ та виразила захоплення напрямом та швидкістю розвитку рідного університету.

Компанія ДП «Капарол Україна» тісно співпрацює з КНТЕУ вже три роки, проводить екскурсії та лекції для наших студентів, надає їм можливість проходити практику та пропонує вакансії випускникам.

Кафедра журналістики та реклами виражає вдячність підприємству та з нетерпінням чекає майбутніх зустрічей!

1942
остання редакція 23.04.2019