«Робота у стартап-компанії» від практика Євгена Яценка
Загальна інформація
За запрошенням кафедри міжнародних економічних відносин 25 квітня відбулася відкрита лекція директора відділу маркетингу міжнародної компанії "EvoPlay" Євгена Яценка на тему «Робота у стартап-компанії» для студентів спеціалізацій «Міжнародна економіка» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».
"EvoPlay" є провідним розробником комплексних рішень і продуктів для ігрової онлайн-індустрії. Також компанія активно розвиває новий напрям — e-sports проекти (наприклад, game-tournaments.com). "EvoPlay" працює на ринках СНД та Європи, у перспективі вихід на ринок Азії.
Під час лекції студентів було ознайомлено з принципами роботи та особливостями працевлаштування в стартап-проектах, надано поради щодо вибору місця майбутньої роботи у цій сфері та секретів успішного проходження співбесіди. Окреслено необхідні кроки для створення власного стартапу.
Лекція викликала значну зацікавленість у студентів, вони активно ставили питання та прислухалися до порад фахівця.
Кафедра міжнародних економічних відносин щиро вдячна Євгену Яценку та сподівається на подальшу співпрацю!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)