«Робота у стартап-компанії» від практика Євгена Яценка

За запрошенням кафедри міжнародних економічних відносин 25 квітня відбулася відкрита лекція директора відділу маркетингу міжнародної компанії "EvoPlay" Євгена Яценка на тему «Робота у стартап-компанії» для студентів спеціалізацій «Міжнародна економіка» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

"EvoPlay" є провідним розробником комплексних рішень і продуктів для ігрової онлайн-індустрії. Також компанія активно розвиває новий напрям — e-sports проекти (наприклад, game-tournaments.com). "EvoPlay" працює на ринках СНД та Європи, у перспективі вихід на ринок Азії.

Під час лекції студентів було ознайомлено з принципами роботи та особливостями працевлаштування в стартап-проектах, надано поради щодо вибору місця майбутньої роботи у цій сфері та секретів успішного проходження співбесіди. Окреслено необхідні кроки для створення власного стартапу.

Лекція викликала значну зацікавленість у студентів, вони активно ставили питання та прислухалися до порад фахівця.

Кафедра міжнародних економічних відносин щиро вдячна Євгену Яценку та сподівається на подальшу співпрацю!

остання редакція 06.05.2019
Vega