Інтерактивна лекція для студентів Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ на кафедрі туризму та рекреації
Загальна інформація
На кафедрі туризму та рекреації 7 травня 2019 року відбувся позаплановий день гостинності для студентів Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. Загалом до університету завітало 36 студентів та викладачі коледжу.
Розпочато день гостинності було інтерактивною лекцією: «Івент як метод реалізації концепції сталого розвитку в туризмі», яку прочитав доцент кафедри туризму та рекреації Мазурець Р. Р.
Наприкінці лекції студентам коледжу було продемонстровано віртуальний екскурс-тур «КНТЕУ очима студента», який підготували студенти І курсу спеціальності «Туризм» та презентаційні відеоматеріали про факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.
Після лекції студенти оглянули матеріально-технічну базу університету, пообідали в затишному кафе «Венеція», поспілкувалися з представниками приймальної комісії.
Колектив кафедри туризму та рекреації щиро вдячний колективу Торговельно-економічного коледжу за співпрацю.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)