Інтерактивна лекція для студентів Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ на кафедрі туризму та рекреації

На кафедрі туризму та рекреації 7 травня 2019 року відбувся позаплановий день гостинності для студентів Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. Загалом до університету завітало 36 студентів та викладачі коледжу.

Розпочато день гостинності було інтерактивною лекцією: «Івент як метод реалізації концепції сталого розвитку в туризмі», яку прочитав доцент кафедри туризму та рекреації Мазурець Р. Р.

Наприкінці лекції студентам коледжу було продемонстровано віртуальний екскурс-тур «КНТЕУ очима студента», який підготували студенти І курсу спеціальності «Туризм» та презентаційні відеоматеріали про факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

Після лекції студенти оглянули матеріально-технічну базу університету, пообідали в затишному кафе «Венеція», поспілкувалися з представниками приймальної комісії.

Колектив кафедри туризму та рекреації щиро вдячний колективу Торговельно-економічного коледжу за співпрацю.

остання редакція 14.05.2019
Vega