День вишиванки в КНТЕУ
Загальна інформація
День вишиванки – це свято, започатковане протягом останнього десятиріччя, а в університеті святкується вже чотири роки поспіль. Воно свідомо призначене на будній день – третій четвер травня, – і не прив’язане до жодного державного чи релігійного свята, щоб засвідчити, що вишиванка – це не лише атрибут свята, а й повсякденний елемент життя українців.
16 травня в КНТЕУ відбувся вже традиційний парад вишиванок. Багато викладачів і студентів долучилися до такої ініціативи та одягли в цей день вишитий одяг: красиві сорочки та вишукані сукні.
Більше сотні одягнених у вишиванки учасників святкування із задоволенням позували для фотографій, які згодом заполонили стрічки всіх соцмереж.
Для українців вишиванка – це символ благополуччя і любові в сім’ї, а свято вишиванки символізує національну єдність нашого народу, тому університет із радістю підтримує такі ініціативи!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)