День вишиванки в КНТЕУ

День вишиванки – це свято, започатковане протягом останнього десятиріччя, а в університеті святкується вже чотири роки поспіль. Воно свідомо призначене на будній день – третій четвер травня, – і не прив’язане до жодного державного чи релігійного свята, щоб засвідчити, що вишиванка – це не лише атрибут свята, а й повсякденний елемент життя українців.

16 травня в КНТЕУ відбувся вже традиційний парад вишиванок. Багато викладачів і студентів долучилися до такої ініціативи та одягли в цей день вишитий одяг: красиві сорочки та вишукані сукні.

Більше сотні одягнених у вишиванки учасників святкування із задоволенням позували для фотографій, які згодом заполонили стрічки всіх соцмереж.

Для українців вишиванка – це символ благополуччя і любові в сім’ї, а свято вишиванки символізує національну єдність нашого народу, тому університет із радістю підтримує такі ініціативи!

остання редакція 17.05.2019