Участь представниці КНТЕУ в програмі Еразмус+ «Академічна мобільність» в Університеті Отто-Фрідріха в м. Бамберзі
Загальна інформація
Провідний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків, доцент кафедри банківської справи Гордієнко Тетяна Миколаївна протягом 24-28 червня 2019 року перебувала в Університеті Отто-Фрідріха в м. Бамберзі (Німеччина) у рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ «Академічна мобільність».
Метою візиту була участь у програмі заходів міжнародного тижня Еразмус+ для професорсько-викладацького та адміністративного персоналу, на якому були присутні представники закладів вищої освіти Німеччини, Сербії, Кот-д’Івуару та України. Програмою заходу було передбачено обмін кращим досвідом організації студентської і дослідницької мобільності та обговорення напрямів можливого співробітництва, зокрема в рамках програми Еразмус+.
За час проведення тижня учасникам була надана можливість ознайомитись зі структурою закладу, умовами навчання та проживання студентів, а також взяти участь в екскурсійних заходах.
Під час перебування було проведено зустріч зі студенткою КНТЕУ Ольгою Комашевською, яка зараз навчається в Університеті Отто-Фрідріха в м. Бамберзі за програмою Еразмус+, і яка з задоволенням поділилась позитивними враженнями про участь у програмі та навчання в Німеччині.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)