logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Участь представниці КНТЕУ в програмі Еразмус+ «Академічна мобільність» в Університеті Отто-Фрідріха в м. Бамберзі

Загальна інформація

Провідний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків, доцент кафедри банківської справи Гордієнко Тетяна Миколаївна протягом 24-28 червня 2019 року перебувала в Університеті Отто-Фрідріха в м. Бамберзі (Німеччина) у рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ «Академічна мобільність».

Метою візиту була участь у програмі заходів міжнародного тижня Еразмус+ для професорсько-викладацького та адміністративного персоналу, на якому були присутні представники закладів вищої освіти Німеччини, Сербії, Кот-д’Івуару та України. Програмою заходу було передбачено обмін кращим досвідом організації студентської і дослідницької мобільності та обговорення напрямів можливого співробітництва, зокрема в рамках програми Еразмус+.

За час проведення тижня учасникам була надана можливість ознайомитись зі структурою закладу, умовами навчання та проживання студентів, а також взяти участь в екскурсійних заходах.

Під час перебування було проведено зустріч зі студенткою КНТЕУ Ольгою Комашевською, яка зараз навчається в Університеті Отто-Фрідріха в м. Бамберзі за програмою Еразмус+, і яка з задоволенням поділилась позитивними враженнями про участь у програмі та навчання в Німеччині.

28.06.2019
42265
1062
остання редакція 19.08.2019
42265