Добрі справи із ФРГТБ: візит до притулку тварин
Загальна інформація
Соціальний сектор факультету ресторанного-готельного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету 1 листопада відвідав притулок тварин «Сіріус» (Київськао бласть).
У притулку знаходиться понад 3 тисячі тварин, які хочуть їсти, отримувати тепло людських душ та мати оселю. Студенти привезли до притулку корм, багато теплого одягу, щоб утеплити на зиму вольєри, а також допомогли працівникам притулку доглянути собак.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)