Добрі справи із ФРГТБ: візит до притулку тварин

Соціальний сектор факультету ресторанного-готельного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету 1 листопада відвідав притулок тварин «Сіріус» (Київськао бласть).

У притулку знаходиться понад 3 тисячі тварин, які хочуть їсти, отримувати тепло людських душ та мати оселю. Студенти привезли до притулку корм, багато теплого одягу, щоб утеплити на зиму вольєри, а також допомогли працівникам притулку доглянути собак.

остання редакція 04.11.2019
Vega