ІТ-рішення для бізнесу: аудит, бухгалтерія, аналітика

Викладачі кафедри фінансового аналізу та аудиту Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) спільно зі стейкхолдерами 20 листопада 2019 року організували майстер-клас провідного науковця і практика в царині аудиту Ткаченка Дмитра Олеговича. Тема лекції - «ІТ-рішення для вашого бізнесу: аудит, бухгалтерія, аналітика».

Ткаченко Дмитро Олегович – директор ТОВ «КВ АЙТІ СОЛЮШН» – офіційного представника CaseWare Ukraine ІТ-рішень канадської компанії Case Ware International на території України для автоматизації процесу формування звітності згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, з метою посилення процесів внутрішнього контролю, синхронізації великої кількості документів із різних форматів – 1С, Word, Excel, PDF та інших.

Протягом майстер-класу Ткаченко Дмитро Олегович показав можливості CaseWare на всіх етапах аудиторської перевірки від прийняття клієнта та планування аудиту до випуску аудиторського висновку. При цьому здійснювався імпорт та експорт інформації в формати Word, Excel, PDF, завантажувалися дані клієнтів із 60 бухгалтерських пакетів. Програмні рішення CaseWare забезпечують універсальні та надійні рішення для бухгалтерів, аудиторів, фінансових директорів; широко використовуються в корпоративному секторі, де часто доводиться працювати з великою кількістю інформації.

Майстер-клас запам'ятається студентам харизматичністю та високою компетентністю лектора. На окрему увагу заслуговує активний двосторонній диспут з актуальних питань аудиторської діяльності та інформаційних технологій. Захід викликав позитивні відгуки студентів.

Щиро дякуємо пану Дмитру за яскравий захід та сподіваємось на подальшу співпрацю!

остання редакція 25.11.2019
Vega