logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ІТ-рішення для бізнесу: аудит, бухгалтерія, аналітика

Загальна інформація

Викладачі кафедри фінансового аналізу та аудиту Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) спільно зі стейкхолдерами 20 листопада 2019 року організували майстер-клас провідного науковця і практика в царині аудиту Ткаченка Дмитра Олеговича. Тема лекції - «ІТ-рішення для вашого бізнесу: аудит, бухгалтерія, аналітика».

Ткаченко Дмитро Олегович – директор ТОВ «КВ АЙТІ СОЛЮШН» – офіційного представника CaseWare Ukraine ІТ-рішень канадської компанії Case Ware International на території України для автоматизації процесу формування звітності згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, з метою посилення процесів внутрішнього контролю, синхронізації великої кількості документів із різних форматів – 1С, Word, Excel, PDF та інших.

Протягом майстер-класу Ткаченко Дмитро Олегович показав можливості CaseWare на всіх етапах аудиторської перевірки від прийняття клієнта та планування аудиту до випуску аудиторського висновку. При цьому здійснювався імпорт та експорт інформації в формати Word, Excel, PDF, завантажувалися дані клієнтів із 60 бухгалтерських пакетів. Програмні рішення CaseWare забезпечують універсальні та надійні рішення для бухгалтерів, аудиторів, фінансових директорів; широко використовуються в корпоративному секторі, де часто доводиться працювати з великою кількістю інформації.

Майстер-клас запам'ятається студентам харизматичністю та високою компетентністю лектора. На окрему увагу заслуговує активний двосторонній диспут з актуальних питань аудиторської діяльності та інформаційних технологій. Захід викликав позитивні відгуки студентів.

Щиро дякуємо пану Дмитру за яскравий захід та сподіваємось на подальшу співпрацю!

20.11.2019
42265
2265
остання редакція 25.11.2019
Vega