Виїзний захист ВКР магістрів кафедри фінансів на базі Головного управління Державної фіскальної служби України
Загальна інформація
У приміщенні Головного управління Державної фіскальної служби України 3 грудня 2019 року відбувся виїзний захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів кафедри фінансів факультету фінансів та банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету. Голова екзаменаційної комісії – директор департаменту аудиту ГУ ДФС України Рубан Наталія Іванівна відзначила високий рівень підготовки студентів. Відбулась змістовна наукова дискусія з питань податкового адміністрування, податкової політики, можливостей імплементації провідного зарубіжного досвіду, перспектив розвитку інституційних засад механізму податкового регулювання.
За результатами захистів усі випускні кваліфікаційні роботи отримали відмінні оцінки. Вітаємо магістрів і керівників з успішним захистом!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)