Захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів ФЕМП в Антимонопольному комітеті України
Загальна інформація
У приміщенні Антимонопольного комітету України 5 грудня 2019 року відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції».
Голова екзаменаційної комісії – голова Київського обласного територіального відділення АМКУ Хмельницький О.М.
За результатами захисту відмінні оцінки отримали: Кононенко Є.В., Косянюк А.І., Мамай Д.С.
Захист випускних кваліфікаційних робіт відбувся на високому організаційному та науковому рівні та ще раз засвідчив важливість конструктивної співпраці КНТЕУ й Антимонопольного комітету України.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)