Захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів ФЕМП в Антимонопольному комітеті України

У приміщенні Антимонопольного комітету України 5 грудня 2019 року відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції».

Голова екзаменаційної комісії – голова Київського обласного територіального відділення АМКУ Хмельницький О.М.

За результатами захисту відмінні оцінки отримали: Кононенко Є.В., Косянюк А.І., Мамай Д.С.

Захист випускних кваліфікаційних робіт відбувся на високому організаційному та науковому рівні та ще раз засвідчив важливість конструктивної співпраці КНТЕУ й Антимонопольного комітету України.

остання редакція 09.12.2019
Vega