Студенти КНТЕУ покращили рівень володіння англійською та французькою мовами
Загальна інформація
У Київському національному торговельно-економічному університеті 9 та 11 вересня 2020 року відбулися вручення сертифікатів студентам, які успішно завершили навчання з англійської та французької мов у Центрі європейської освіти.
За результатами навчання було вручено 23 сертифікати з англійської (за рівнями "Intermediate" та "Upper-Intermediate") та з французької мови (за рівнем "Débutant" та "Intermédiaire"). Директор Центру європейської освіти Дупляк Т.П., а також викладач французької мови Романченко Т.В. привітали студентів та побажали їм успіху в подальшому вдосконаленні іноземних мов.
Варто зазначити, що набір на навчання за англомовними та франкомовними програмами на 2020-2021 навчальний рік триває до 2 жовтня 2020 року. За детальною інформацією та для запису звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ (навчальний корпус "Д", кім. 229, eecenter@knute.edu.ua).
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)