Студенти КНТЕУ покращили рівень володіння англійською та французькою мовами

У Київському національному торговельно-економічному університеті 9 та 11 вересня 2020 року відбулися вручення сертифікатів студентам, які успішно завершили навчання з англійської та французької мов у Центрі європейської освіти.

За результатами навчання було вручено 23 сертифікати з англійської (за рівнями "Intermediate" та "Upper-Intermediate") та з французької мови (за рівнем  "Débutant" та "Intermédiaire"). Директор Центру європейської освіти Дупляк Т.П., а також викладач французької мови Романченко Т.В. привітали студентів та побажали їм успіху в подальшому вдосконаленні іноземних мов.

Варто зазначити, що набір на навчання за англомовними та франкомовними програмами на 2020-2021 навчальний рік триває до 2 жовтня 2020 року. За детальною інформацією та для запису звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ (навчальний корпус "Д", кім. 229, eecenter@knute.edu.ua).

11.09.2020
остання редакція 21.09.2020