ФК "Меркурій-КНТЕУ" – переможець ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО!
Загальна інформація
Футбольний сезон 2019-2020 видався складним не лише для світового футболу, але й для студентського. Після вимушеної перерви в березні команди догравали матчі у вересні, з огляду на пом'якшення карантинних заходів.
24 вересня на легендарному стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського відбувся фінальний матч Чемпіонату м. Києва з футболу між ФК "Меркурій-КНТЕУ" та командою Національної академії внутрішніх справ.
Попри те, що поєдинок відбувався без глядачів, команда університету здобула вольову перемогу 2:0!
Чемпіонський кубок переможцям вручав президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Крулько Іван Іванович, а отримували від імені ректора університету завідувач кафедри фізичної культури Гамов В'ячеслав Георгійович та капітан команди Правук Юрій.
Весь колектив КНТЕУ вітає Яценка Олексія Валентиновича – тренера команди, тренерський штаб та гравців з перемогою! Бажаємо наснаги до нових звершень, побільше гольових передач та міцного здоров'я!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)