ФК "Меркурій-КНТЕУ" – переможець ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО!

Футбольний сезон 2019-2020 видався складним не лише для світового футболу, але й для студентського. Після вимушеної перерви в березні команди догравали матчі у вересні, з огляду на пом'якшення карантинних заходів.

24 вересня на легендарному стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського відбувся фінальний матч Чемпіонату м. Києва з футболу між ФК "Меркурій-КНТЕУ"  та командою Національної академії внутрішніх справ.

Попри те, що поєдинок відбувався без глядачів, команда університету здобула вольову перемогу 2:0!

Чемпіонський кубок переможцям вручав президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Крулько Іван Іванович, а отримували від імені ректора університету завідувач кафедри фізичної культури Гамов В'ячеслав Георгійович та капітан команди Правук Юрій.

Весь колектив КНТЕУ вітає Яценка Олексія Валентиновича – тренера команди, тренерський штаб та гравців з перемогою! Бажаємо наснаги до нових звершень, побільше гольових передач та міцного здоров'я!

остання редакція 29.09.2020