Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ

Під час засідання вченої ради КНТЕУ, що відбулося 26 листопада 2020 року, було розглянуто питання порядку денного та ухвалено відповідні рішення:

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Присвоєння вчених звань професора: Караваєву Т.А., професору кафедри товарознавства та митної справи КНТЕУ, Федуну І.Л., професору кафедри світової економіки КНТЕУ; доцента: Августовій О.О., доценту кафедри обліку та оподаткування КНТЕУ,  Клімовій А.М., доценту кафедри туризму та рекреації КНТЕУ, Мельничук О.П., доценту кафедри економіки та міжнародних відносин ВТЕІ КНТЕУ, Михайленку С.В., доценту кафедри вищої та прикладної математики КНТЕУ, Онищук Н.В., доценту кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ВТЕІ КНТЕУ, Самохвал О.О., доценту кафедри іноземної філології та перекладу ВТЕІ КНТЕУ, Семко Т.В., доценту кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ВТЕІ КНТЕУ, Терещенко Л.Я., доценту кафедри іноземної філології та перекладу ВТЕІ КНТЕУ, Шумському О.Л., доценту кафедри права, психології та сучасних європейських мов ХТЕІ КНТЕУ, Ясько Ю.І., доценту кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНТЕУ.

Рішення прийнято

2.

Обрання на посади науково-педагогічних працівників

3.