Вдячність від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Босовській М. В.
Загальна інформація
На адресу Київського національного торговельно-економічного університету надійшла вдячність від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти голові Галузевої ради галузі знань 24 «Сфера обслуговування», доктору економічних наук, професору кафедри готельно-ресторанного бізнесу Босовській Мирославі Веліксівні.
Шановна Мирославо Веліксівно, дякуємо за фахову працю, а також сумлінність і об’єктивність, які виявляєте у професійній та науковій роботі. Бажаємо Вам нових здобутків та міцного здоров’я!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)