Вдячність від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Босовській М. В.

На адресу Київського національного торговельно-економічного університету надійшла вдячність від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти голові Галузевої ради галузі знань 24 «Сфера обслуговування», доктору економічних наук, професору кафедри готельно-ресторанного бізнесу Босовській Мирославі Веліксівні.

Шановна Мирославо Веліксівно, дякуємо за фахову працю, а також сумлінність і об’єктивність, які виявляєте у професійній та науковій роботі. Бажаємо Вам нових здобутків та міцного здоров’я!

остання редакція 20.07.2021