Онлайн лекція «Оцінка впливу на довкілля (ОВД) в Україні: особливості та досвід впровадження»

За ініціативи кафедри публічного управління та адміністрування 6 квітня 2021 року  відбулася гостьова онлайн лекція к.е.н., начальника відділу по роботі з місцевими громадами та органами влади Департаменту регіонального розвитку АТ «Укргазвидобування» Клавдії Яцишиної на тему: «Оцінка впливу на довкілля (ОВД) в Україні: особливості та досвід впровадження» для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» в межах вивчення дисципліни «Екологічна політика держави».

Лектор зосередила увагу присутніх на тому, що будь-яка господарська діяльність чинить вплив на довкілля, а відтак встановлюються спеціальні природоохоронні   вимоги до користування ресурсами територій. Оцінка впливу на довкілля починається  зі  стадії  проектування  нових  господарських  об‘єктів, реконструкції та експлуатації діючих підприємств і продовжує здійснюватися в процесі їх діяльності. Спікер наголосила на екологічних ризиках, відповідальності за правопорушення у сфері оцінки впливу на довкілля, а також ролі громадськості у здійсненні цієї процедури.

Зустріч проходила у форматі «Запитання – відповідь» та викликала жвавий інтерес серед студентів та викладачів.

Щиро дякуємо Клавдії Яцишиній за те, що поділилася своїм практичним досвідом та сподіваємося на майбутню плідну співпрацю!

остання редакція 22.07.2021