logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Онлайн лекція «Оцінка впливу на довкілля (ОВД) в Україні: особливості та досвід впровадження»

Загальна інформація

За ініціативи кафедри публічного управління та адміністрування 6 квітня 2021 року  відбулася гостьова онлайн лекція к.е.н., начальника відділу по роботі з місцевими громадами та органами влади Департаменту регіонального розвитку АТ «Укргазвидобування» Клавдії Яцишиної на тему: «Оцінка впливу на довкілля (ОВД) в Україні: особливості та досвід впровадження» для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» в межах вивчення дисципліни «Екологічна політика держави».

Лектор зосередила увагу присутніх на тому, що будь-яка господарська діяльність чинить вплив на довкілля, а відтак встановлюються спеціальні природоохоронні   вимоги до користування ресурсами територій. Оцінка впливу на довкілля починається  зі  стадії  проектування  нових  господарських  об‘єктів, реконструкції та експлуатації діючих підприємств і продовжує здійснюватися в процесі їх діяльності. Спікер наголосила на екологічних ризиках, відповідальності за правопорушення у сфері оцінки впливу на довкілля, а також ролі громадськості у здійсненні цієї процедури.

Зустріч проходила у форматі «Запитання – відповідь» та викликала жвавий інтерес серед студентів та викладачів.

Щиро дякуємо Клавдії Яцишиній за те, що поділилася своїм практичним досвідом та сподіваємося на майбутню плідну співпрацю!

06.04.2021
433884
1435
остання редакція 09.04.2021
433884