Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Онлайн лекція «Оцінка впливу на довкілля (ОВД) в Україні: особливості та досвід впровадження»

За ініціативи кафедри публічного управління та адміністрування 6 квітня 2021 року  відбулася гостьова онлайн лекція к.е.н., начальника відділу по роботі з місцевими громадами та органами влади Департаменту регіонального розвитку АТ «Укргазвидобування» Клавдії Яцишиної на тему: «Оцінка впливу на довкілля (ОВД) в Україні: особливості та досвід впровадження» для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» в межах вивчення дисципліни «Екологічна політика держави».

Лектор зосередила увагу присутніх на тому, що будь-яка господарська діяльність чинить вплив на довкілля, а відтак встановлюються спеціальні природоохоронні   вимоги до користування ресурсами територій. Оцінка впливу на довкілля починається  зі  стадії  проектування  нових  господарських  об‘єктів, реконструкції та експлуатації діючих підприємств і продовжує здійснюватися в процесі їх діяльності. Спікер наголосила на екологічних ризиках, відповідальності за правопорушення у сфері оцінки впливу на довкілля, а також ролі громадськості у здійсненні цієї процедури.

Зустріч проходила у форматі «Запитання – відповідь» та викликала жвавий інтерес серед студентів та викладачів.

Щиро дякуємо Клавдії Яцишиній за те, що поділилася своїм практичним досвідом та сподіваємося на майбутню плідну співпрацю!

06.04.2021
остання редакція 22.07.2021