Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Міжнародні економічні відносини"

15-16 квітня 2021 року відбулась підсумкова науково-практична конференція - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Міжнародні економічні відносини".

Дистанційний формат проведення Конкурсу не став на заваді справжньої наукової дискусії щодо актуальних питань розвитку міжнародних економічних відносин.

На Конкурс надійшло 60 студентських робіт із 37 закладів вищої освіти, які були подані на рецензування членам галузевої конкурсної комісії. Автори наукових робіт обрали цікаві та актуальні теми для проведення досліджень, за якими були сформульовані відповідні висновки і рекомендації.

Журі за підсумками проведеної науково-практичної конференції визначило переможців Конкурсу і нагородило дипломами І ступеня - 3 осіб, дипломами ІІ ступеня - 6 осіб, дипломами ІІІ ступеня - 8 осіб.

Студент кафедри світової економіки ФМТП Тарас Ковтун  отримав почесне перше місце в рейтингу переможців.

Грамотою за креативний підхід нагороджено Інну Яцюк, студентку Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Результати розміщені на сайті Університету.

Дякуємо учасникам і членам журі за активну участь, цікаве і конструктивне дискутування і до зустрічі в наступному році!

остання редакція 22.07.2021