Кафедра міжнародного менеджменту

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

GoogleScholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

зовнішньоекономічна діяльність країн, економіка природокористування, аграрна сфера, екологія

ДИСЦИПЛІНИ

“Міжнародні організації”, “Міжнародні торговельно-економічні організації”, “Екологія”, “Країнознавство”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• професор кафедри управління земельними ресурсами, 2012 р.
  • доктор економічних наук, зі спеціальності «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища», тема дисертації: "Економіко-екологічні основи ефективного сільськогосподарського землекористування: теорія, методологія, практика ", 2008 р.
  • старший науковий співробітник зі спеціальності «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища», 2006 р.
  • кандидат економічних наук, зі спеціальності «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища», тема дисертації: "Еколого-економічні проблеми використання нетрадиційних і відновлюваних джерел енергії (на прикладі вітрової енергії", 2000 р.
  • викладач географії, інженер метеоролог (ОС «спеціаліст»), Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, 1996 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• молодший, науковий, старший та провідний науковий співробітник Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України, з 1996 по 2010 рр.
  •  провідний науковий співробітник  Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України», з 2010 по 2012 рр.
  • професор кафедри управління земельними ресурсами в Національному університеті біоресурсів та природокористування України, з 2012 по 2015 рр.
  • заступник директора з наукової та інноваційної діяльності Інституту агроекології та природокористування НААН України, з 2015 по 2016 рр.
  • професор кафедри міжнародних економічних відносин  Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2016 по 2019 рр.
  • професор кафедри зовнішньоекономічної діяльності підприємства  Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2019 по 2020 рр.
  • професор кафедри міжнародного менеджменту  Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2020 до цього часу.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Google Scholar

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота Міністерства аграрної політики України за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення реформування аграрного сектору економіки, активну законотворчу діяльність, 2009 р.
  • Подяка за сумлінну працю Навчально-наукового інституту земельних ресурсів та правознавства Національного університету біоресурсів та природокористування України, 2015 р.
  • Почесна грамота за сумлінну працю Київського національного торговельно-економічного університету, 2020 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Вища школа педагогічної майстерності КНТЕУ, 2000 р.
  • Національний університет біоресурсів та природокористування України (підготовка електронних навчальних курсів), 2015 р.
  • Державна академія післядипломної освіти та управління Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (підготовка кейсів з оцінки антропогенного навантаження на довкілля), 2017 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Підготував 2 кандидатів економічних наук за спеціальністю «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища»
  • Член міжнародної експертної групи ПРООН з питань сталого розвитку суспільства, 2016 р.
  • Член спеціалізованої вченої ради Д 26.004.20 зі спеціальності «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища», з 2016 р. до цього часу.
  • Заступник головного редактора наукового журналу «Збалансоване природокористування» з 2015 р. по 2017 рр.

ХОБІ

туризм, історія, спорт