Кафедра міжнародного менеджменту

e-mail: a.haydutskyy@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Міжнародний ринок капіталу, міжнародний ринок товарів і послуг, залучення іноземних інвестицій, міжнародна міграція робочої сили, залучення грошових переказів трудових мігрантів; корпоративне управління.

ДИСЦИПЛІНИ

Світовий ринок товарів і послуг; зовнішньоекономічна діяльність підприємств.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

● Доцент кафедри міжнародної економіки і менеджменту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2021;

● Доктор економічних наук, 08.00.02 “Світове господарство та міжнародні економічні відносини”, тема дисертації “Грошові трансферти мігрантів у системі міжнародного ринку капіталу”, 2010;

● Кандидат економічних наук, 08.00.02 “Світове господарство та міжнародні економічні відносини”, тема дисертації “Інвестиційна привабливість аграрного сектора економіки України”

ДОСВІД РОБОТИ

● Доцент кафедри міжнародного менеджменту Київського національного торговельно-економічного університету – по теперішній час;

● Голова Наглядової ради ДП “Адміністрація морських портів України” – по теперішній час;

● Заступник директора ТОВ “Алтіус Капітал”, 2020-2022;

● Асистент, доцент кафедри міжнародної економіки і менеджменту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2004-2021;

● Заступник голови правління АТ “Альпарі Банк”, листопад 2017 – травень 2019;

● Заступник голови Фонду державного майна України, листопад 2015 – червень 2017;

● Заступник Начальника управління роздрібного бізнесу АТ “Укрексмібанк”, червень 2010 – листопад 2015.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

1. Gaidutskiy A. (2020). The Paradigm of Migranomics. Information & Media, №89, 34-42. – Режим доступу: https://www.journals.vu.lt/IM/article/view/18198/17390
2. Гайдуцкий А. П. Банки и миграционный капитал. Практическое пособие – К.: ООО «Информационные системы», 2013 – 460 с.
3. Гайдуцький А. П. Міграційний капітал: теорія, методологія, практика. – К.: ТОВ «Інфосистем», 2010. – 446 с.
4. Гайдуцький А.П. Міграційний капітал в Україні. – К.: ТОВ «Інфосистем», 2009. – 244 с.
5. Гайдуцький А.П. Міграційний капітал в країнах, що розвиваються. – К.: УкрІНТЕІ, 2008. – 296 с.
6. Гайдуцький А.П. Інвестиційна конкурентоспроможність аграрного сектора України. – К.: Нора-Друк, 2004. – 246 с.
7. Гайдуцький А.П., Гуткевич С.О. Інвестиції: підручник; за заг. ред. проф. С. О. Гуткевич. К.: ДКС Центр, 2022 – 320 с.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Відзнака Президента України за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу, 2016 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

МВА-програма в KDI School of Public Policy and Management, лютий 2003 – січень 2004, напрямок: стратегія і корпоративне управління.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член наглядової ради Громадської спілки “Асоціація інновацій транспортної інфраструктури України”;

Член правління ОСББ “Анрі Барбюса 16”

ХОБІ

Читання, плавання, теніс