Кафедра міжнародного менеджменту

e-mail: m.slokva@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА GoogleScholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

тенденції розвитку світового ринку товарів та послуг; міжнародний маркетинг та менеджмент, екологічний менеджмент

ДИСЦИПЛІНИ

«Світовий ринок товарів та послуг», «Міжнародний екологічний менеджмент»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• кандидат економічних наук, 08.00.04 – економіка, організація та управління підприємствами, тема дисертації «Формування інформаційної бази управління організаціями вищої освіти на підставі сегментації зовнішнього середовища», 2004 р.;
  • маркетинг (ОС «спеціаліст»), Донецький державний університет, 1999.

ДОСВІД РОБОТИ

• старший науковий співробітник відділу проблем територій зі спеціальним режимом господарювання Інституту економіко-правових досліджень НАН України (2004- 2012 рр.);
  • доцент кафедри економіки та маркетингу ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» (2012-2015 рр.);
  • доцент кафедри світового господарства та міжнародної економічної інтеграції Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі (2015-2016 рр.);
  • Київський національний торговельно-економічний університет (з лютого 2016 року по теперішній час).

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Є автором понад 60 наукових і науково-методичних праць, зокрема 3 монографій.

СПИСОК НАУКОВИХ ПРАЦЬ

1. Слоква М.Г. Сегментація ринку послуг вищої освіти: використання системного підходу: монографія / М.Г. Слоква, О.А. Кратт / Інститут економіко-правових досліджень НАН України. – Донецьк: ТОВ «Юго-Восток, Лтд», 2005. – 292 с.
  2. Слоква М.Г. Диагностика взаимодействия региональных рынков услуг высшего образования и рабочей силы / М.Г. Слоква, Е.А. Волосатых // Диагностика развития регионов: виды, подходы, приемы: монография /  В.Н. Василенко, А.И. Благодарный, М.Г. Слоква, Э.Б. Бойченко и др. / Институт экономико-правовых исследований НАН Украины.– Донецк: ООО «Юго-Восток, Лтд», 2012. – С. 337-457.
  3. Слоква М.Г. Сучасні тенденції міжнародного руху капіталів у контексті інтенсифікації глобалізаційних процесів / М.Г. Слоква, О.С. Трегубов // Вісник Донецького національного університету: Серія В: економіка і право. – 2015. – №1. – С.323-328.
  4. Слоква М.Г. Порівняльний аналіз механізмів міграційної політики країн Європейського Союзу та України / М.Г. Слоква, О.С. Трегубов // Проблеми та перспективи розвитку співробітництва між країнами Північно-Східної Європи в рамках Чорноморського економічного співробітництва та ГУАМ: зб. наук. праць. – Вінниця: ДонНУ, 2014. – С.235-239.
  5. Слоква М.Г. Тенденції розвитку сфери послуг / М.Г. Слоква, О.А. Кратт // Маркетинг: теорія і практика: зб. наук. праць. – Луганськ: Вид-во СНУ ім. В.Даля, 2014. – С.102-107.
  6. Слоква М.Г. Класифікація послуг: предметна систематизація підходів / М.Г. Слоква, О.А. Кратт // Економічний простір: зб. наук. праць. – Дніпропетровськ: ПДАБА, 2013. – №79. – С. 78-87.
  7. Слоква М.Г. Сегментація зарубіжних ринків: теоретико-методологічні аспекти / М.Г. Слоква // Економіка і організація управління. – 2017. – № 4 (28). – С. 129-142.
  8. Слоква М. Г. Регіональні особливості трансформації науково-освітнього потенціалу в Україні // Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія «Економічна». 2019. №97. С.50-62. URL:https://periodicals.karazin.ua/economy/article/view/15225
  9. Слоква М. Г., П’янкова О. В. Екологізація управління у контексті сучасних глобальних енергетичних та екологічних трендів / М. Г. Слоква, О. В. П’янкова // Економіка і організація управління. 2019. №4(36). С.154-167. [Інтернет-ресурс] Режим доступу: http://jeou.donnu.edu.ua/article/view/7772
  10. Maryna G. Slokva, Igor L. Fedun, Yuliia І. Holovnia, Olha V. Diachenko, Nadiia P. Reznik.Development of public-private partnerships in the agrarian sector of Ukraine: institutional aspect. International Journal of Advanced Science and Technology. Vol. 29 No. 6s (2020). 1116-1125 pp. URL:http://sersc.org/journals/index.php/IJAST/article/view/9201

2059