Кафедра міжнародного менеджменту

e-mail: a.oliinyk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

тенденції розвитку зовнішньоекономічної діяльності підприємств, валютні операції

ДИСЦИПЛІНИ

«Світовий ринок товарів та послуг», «Моделювання фінансово-господарської діяльності підприємства», «Управління ризиками зовнішньоекономічної діяльності», «Міжнародні кредитні ринки», «Антикризовий менеджмент в міжнародному бізнесі»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• старший викладач кафедри міжнародного менеджменту, 2019 р.
  • кандидат економічних наук, 08.00.02 «Світове господарство та міжнародні економічні відносини», тема дисертації: " Трансформація національних валютних систем в умовах інституційної глобалізації ", 2018 р.
  • магістр з фінансів та кредиту (ОС «магістр»), Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, 2014 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• старший викладач кафедри міжнародного менеджменту Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2020 р. до цього часу.
  • асистент кафедри міжнародних економічних відносин Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2018 – 2019 рр.
  • директор фінансовий ТОВ «Рембудконсалт», 2017-2018 рр.
  • провідний економіст департаменту корпоративних прав та майна Федерації профспілок України, 2015-2019 рр.
  • економіст, керівник аналітико-економічного відділу ТОВ «Профіт Соцлм», 2014-2015 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Подяка Федерації професійних спілок України, 2018 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Сертифікат міжнародної кваліфікації CAP (сертифікований бухгалтер-практик), Українська асоціація сертифікованих бухгалтерів і аудиторів, 2021
  • Міжнародний сертифікат за результатами проходження семінару “Trade Unions in the Market Economy”, International Eurasian Metal Workers’ Federation (м. Анкара, Туреччина), 2019.
  • Сертифікат з проходження тренінгу Financial Analysis II: Valuation of the Effectiveness of Company’s Activity, EY Academy of Business, 2019.
  • Сертифікат проходження семінару «Податок на прибуток. ПДВ. Облік доходів і витрат: практичні аспекти», Gryphon Academy, 2017.
  • Сертифікат за спеціальністю «Бухгалтер та головний бухгалтер з практикою в 1С:Бухгалтерія 8.2», Навчальний центр «Успіх» (ТОВ фірма «Успіх»), 2016.
  • Сертифікат проходження семінару Leading the Way in Business: Effective ways of developing communicative competence in Business English, Pearson-Dinternal, 2015.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член Асоціації сертифікованих бухгалтерів і аудиторів, з 2021 р. до цього часу.

ХОБІ

подорожі, інтелектуальні ігри