Кафедра міжнародного менеджменту

e-mail: k.puhachevska@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

регуляторна політика у сфері імпорту товарів; тенденції управління міжнародною конкурентноспроможністю підприємств; експорт-промоушн України в умовах дестабілізації глобальних торговельних регуляторів

ДИСЦИПЛІНИ

«Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємства», «Організація зовнішньоторговельних операцій» (у тому числі на програмах англійською мовою викладання).

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• Кандидат економічних наук,  «08.00.03 – економіка та управління національним господарством, тема дисертації «Регулювання імпорту товарів в Україну за умов членства в СОТ», 2015 ».
  • Магістр зі спеціальності «Міжнародна економіка», Київський національний торговельно-економічний університет, 2012 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри міжнародного менеджменту Київського національного торговельно-економічного університету,  березень 2020 – по теперішній час.
  • доцент кафедри зовнішньоекономічної діяльності підприємства Київського національного торговельно-економічного університету, жовтень 2019 - лютий 2020.
  • старший викладач кафедри міжнародних економічних відносин Київського національного торговельно-економічного університету, червень 2017 – вересень 2019.
  • асистент кафедри міжнародної економіки Київського національного торговельно-економічного університету, жовтень 2015 – червень 2017.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

SCOPUS
WEB OF SCIENCE
ІНШІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ ДАНИХ
МОНОГРАФІЇ
ПІДРУЧНИКИ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених, 2015-2017 рр.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Підвищення кваліфікації у Вищій школі педагогічної майстерності КНТЕУ., 2016 р.
  • Підвищення кваліфікації на ТОВ «Український аграрний холдинг», м. Київ, 2017 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член робочої групи забезпечення освітньо-наукової програми спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» третього рівня вищої освіти.

ХОБІ

Подорожі, художня література.