Кафедра міжнародного менеджменту

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

GoogleScholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Експортний потенціал та інституційне забезпечення міжнародної конкурентоспроможності агропромислового комплексу України; фактори продовольчої безпеки України на глобальному та національному рівнях; вплив широкомасштабного вторгнення на діяльність вітчизняних експортерів  сільськогосподарської продукції та товарів харчової промисловості; сучасні проблеми зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

ДИСЦИПЛІНИ

«Міжнародний агробізнес», «Глобальна економіка», «Міжнародна економічна діяльність України».

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• Кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», тема дисертації: «Забезпечення конкурентних переваг підприємств за умов відкритості національного ринку», 2009 р.
  • Менеджер зовнішньоекономічної діяльності (ОС «магістр»), Київський національний торговельно-економічний університет, 2005 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• Доцент кафедри міжнародного менеджменту Київського державного торговельно-економічного університету МОН України, з 2023 р.
  • Старший викладач кафедри міжнародних економічних відносин Київського національного торговельно-економічного університету, 2010-2019 рр.
  • Асистент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Київського національного торговельно-економічного університету, 2008-2009 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

1. Туніцька Ю.М. Стратегічне партнерство у вимірі економічної безпеки України : монографія /[А.А. Маза­ракі, Т.М. Мельник, В.В. Юхименко [та ін.] за заг. ред. А.А. Мазаракі. – К.: Київ. нац. торг.-екон. ун-т, – 2017 р. – С.500 (5.2 Модернізація національної регуляторної політики в умовах геопросторової переорієнтації України)
  2. Туніцька Ю.М. / Євроінтеграційні пріоритети розвитку національного бізнесу : моногр. / за наук. ред. А. А. Мазаракі. – Київ: Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2018. – 672. (4.5 Особистий внесок автора: Чинники посилення конкурентоспроможності вітчизняних підриємств харчової промисловості на ринку ЄС)
  3. Ladychenko K. I., Tunitska J. M. FEATURES OF TRADE FACILITATION IN UKRAINE IN THE CONTEXT OF SUSTAINABLE DEVELOPMENT STRATEGY / Strategic Management: Global Trends and National Peculiarities. – Collective monograph. – Poland: Publishing House “Baltija Publishing”, 2019. – 712 p.
  4. Ladychenko K. I. Tunitska Yu. M.,Syerova L. P. CURRENT TRENDS IN UKRAINE’S COOPERATION WITH INTERNATIONAL ORGANIZATIONS Economic Development: Global Trends and National Peculiarities. – Collective monograph. – Poland: “Publishing House “Baltija Publishing”, 2020. – p. 232-249
  5. Liubyma Anna Melnyk Tetiana,Tunitska Yuliia EXPORT POTENTIAL OF AGRO-INDUSTRIAL COMPLEX OF UKRAINE: FORMATION FACTORS AND EVALUATION // «Baltic Journal of Economic Studies» . Vol. 7 (2021) No. 5 December. - с.130-143
  6. Туніцька Ю.М. Особливості експорту продукції вітчизняної харчової промисловості до ЄС // Економіка та суспільство. — 2017. — № 11. — Режим доступу до журналу: http://economyandsociety.in.ua/index.php/journal-11 (фахове видання, Index Copernicus)
  7. Туніцька Ю.М.  Інструментарій забезпечення конкурентоспроможності експорту продукції харчової промисловості України // Бізнес Інформ. – 2017.  – №10 (фахове видання, Index Copernicus).
  8. Sai, D. V. Competitive strategies in retail industry: development and implementation in conditions of modest economic growth / D. V. Sai, I. М. Sevruk, J. М. Tunitska // Науковий вісник Полісся. – 2018. - № 1 (13). Ч. 2. – С. 183-190.
  9. Мельник Т.М. Туніцька Ю.М. Інституційне забезпечення міжнародної конкурентоспроможності  АПК України // «Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право» № 4(111)2020 . –с. 69-90

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота Ректора КНТЕУ від 25.03.2011 р за плідну роботу у підготовці висококваліфікованих кадрів

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ