«Комунікації в команді»: майстер-клас HR-фахівця Наталії Яцуляк
Загальна інформація
Ефективні комунікації є підґрунтям налагодженої роботи персоналу та важливим принципом тімбілдингу. Однак в умовах онлайн-роботи не кожен керівник здатен правильно обрати механізм їх раціональної побудови в організації. На допомогу часто приходять досвідчені HR-менеджери, тренери та консультанти-методологи.
Серед таких фахівців – менеджер з персоналу компанії «Євросвітло» Наталія Яцуляк, яка 20 травня 2021 року із задоволенням поділилася власним досвідом реалізації командних проектів зі студентами 4-го курсу освітньої програми «Менеджмент персоналу» на практичному занятті з дисципліни «Групова динаміка та комунікації».
В доробку п. Наталії – тренера з навчання та розвитку персоналу – реалізовані проєкти з проблематики залученості та оцінки персоналу, створення інституту внутрішнього тренерства та академії навчання тощо. Завдяки цьому студенти отримали корисну та цікаву інформацію щодо методів результативності навчання працівників в команді, вироблення навичок групової взаємодії та зворотного зв’язку з лідером команди.
Майстер-клас був побудований у форматі інтерактивного спілкування: спікер – викладач (доц. Ірина Миколайчук) та студенти, що сприяло формуванню навичок комунікацій в команді та подолання комунікативних бар’єрів.
Щиро дякуємо Наталії Яцуляк за корисний майстер-клас та з нетерпінням чекаємо на продовження зустрічей!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)