logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

«Комунікації в команді»: майстер-клас HR-фахівця Наталії Яцуляк

Загальна інформація

Ефективні комунікації є підґрунтям налагодженої роботи персоналу та важливим принципом тімбілдингу. Однак в умовах онлайн-роботи не кожен керівник здатен правильно обрати механізм їх раціональної побудови в організації. На допомогу часто приходять досвідчені HR-менеджери, тренери та консультанти-методологи.

Серед таких фахівців – менеджер з персоналу компанії «Євросвітло» Наталія Яцуляк, яка 20 травня 2021 року із задоволенням поділилася власним досвідом реалізації командних проектів зі студентами 4-го курсу освітньої програми «Менеджмент персоналу» на практичному занятті з дисципліни «Групова динаміка та комунікації».

В доробку п. Наталії – тренера з навчання та розвитку персоналу – реалізовані проєкти з проблематики залученості та оцінки персоналу, створення інституту внутрішнього тренерства та академії навчання тощо. Завдяки цьому студенти отримали корисну та цікаву інформацію щодо методів результативності навчання працівників в команді, вироблення навичок групової взаємодії та зворотного зв’язку з лідером команди.

Майстер-клас був побудований у форматі інтерактивного спілкування: спікер – викладач (доц. Ірина Миколайчук) та студенти, що сприяло формуванню навичок комунікацій в команді та подолання комунікативних бар’єрів.

Щиро дякуємо Наталії Яцуляк за корисний майстер-клас та з нетерпінням чекаємо на продовження зустрічей!

20.05.2021
43630
3232
остання редакція 25.05.2021