Нові висоти міжнародного рівня з легкої атлетики
Загальна інформація
Нові вершини українського спорту підкорені студентом КНТЕУ: Нікіта Строгалєв, студент факультету інформаційних технологій (3 курс, 7 група) бере активну участь у міжнародних змаганнях з легкої атлетики.
Так, у Кенії, місто Найробі, протягом 17-22 серпня проходив Юніорський Чемпіонат світу з легкої атлетики. Нікіта відзначився на ньому особистим рекордом - 5.20см у стрибках з жердиною, та зайняв 5 місце, ввійшовши до шістки найсильніших.
А у липні, на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед юніорів, що відбувся в Естонії, наш стрибун зайняв 6 місце з результатом 5.15см.
Вітаємо Нікіту з особистим спортивним рекордом та надзвичайно високими досягненнями всесвітнього рівня!
Пишаємось і бажаємо здійснення подальших планів та рекордів!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)