Нові висоти міжнародного рівня з легкої атлетики

Нові вершини українського спорту підкорені студентом КНТЕУ: Нікіта Строгалєв, студент факультету інформаційних технологій (3 курс, 7 група) бере активну участь у міжнародних змаганнях з легкої атлетики.

Так, у Кенії, місто Найробі, протягом 17-22 серпня проходив Юніорський Чемпіонат світу з легкої атлетики. Нікіта відзначився на ньому особистим рекордом - 5.20см у стрибках з жердиною, та зайняв 5 місце, ввійшовши до шістки найсильніших.

А у липні, на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед юніорів, що відбувся в Естонії, наш стрибун зайняв 6 місце з результатом 5.15см.

Вітаємо Нікіту з особистим спортивним рекордом та надзвичайно високими досягненнями всесвітнього рівня!

Пишаємось і бажаємо здійснення подальших планів та рекордів!

22.08.2021
1945