Вручення сертифікатів щодо успішного вивчення англійської та французької мов
Загальна інформація
Нещодавно відбулося вручення сертифікатів студентам та викладачам Київського національного торговельно-економічного університету, які успішно пройшли навчання з англійської та французької мов у Центрі європейської освіти. Студентам було вручено сертифікати з англійської мови за рівнями «Intermediate» та «Upper-Intermediate», а також з французької мови за рівнем «Débutant». Викладачі отримали сертифікати про проходження навчального курсу «Ділова англійська мова».
Директор Центру європейської освіти Дупляк Т.П. привітала студентів і викладачів університету та побажала їм успіхів у подальшому удосконаленні рівня володіння іноземними мовами.
За детальною інформацією щодо умов запису на навчання за англомовними та франкомовними програмами у поточному академічному році звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)