Вручення сертифікатів щодо успішного вивчення англійської та французької мов

Нещодавно відбулося вручення сертифікатів студентам та викладачам Київського національного торговельно-економічного університету, які успішно пройшли навчання з англійської та французької мов у Центрі європейської освіти. Студентам було вручено сертифікати з англійської мови за рівнями «Intermediate» та «Upper-Intermediate», а також з французької мови за рівнем «Débutant». Викладачі отримали сертифікати про проходження навчального курсу «Ділова англійська мова».

Директор Центру європейської освіти Дупляк Т.П. привітала студентів і викладачів університету та побажала їм успіхів у подальшому удосконаленні рівня володіння іноземними мовами.

За детальною інформацією щодо умов запису на навчання за англомовними та франкомовними програмами у поточному академічному році звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ.

остання редакція 27.09.2021