Вийшов черговий випуск журналу Vivat Academia
Загальна інформація
З нагоди святкування Міжнародного дня студента в Україні, вийшов черговий випуск онлайн-журналу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Київського національного торговельно-економічного університету «Vivat Academia №12». Темою випуску стало: «Інноваційне суспільство: виклики ХХІ століття». На перших шпальтах читайте вітальне слово ректора КНТЕУ Анатолія Антоновича Мазаракі з нагоди відзначення Міжнародного дня студента в Україні.
У журналі представлено результати кропітких досліджень студентів з питань формування, становлення та розвитку інноваційного суспільства, дослідження інновацій – як фактор економічного розвитку, а також висвітлено тему відомих українських інновацій, що підкорили світовий ринок та формують Україну, як прогресивну країну із великим потенціалом.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)