Студент КНТЕУ - Чемпіон України з пляжного волейболу
Загальна інформація
Студент нашого університету волейболіст Олексій Бублик 21 листопада став Чемпіоном України з пляжного волейболу. У фіналі Чемпіонату, що відбувся цієї неділі у м. Суми, він у команді з Олександром Бойко перемогли з рахунком 2:1 по партіям пару із Запоріжжя - Владислава Ємельянчика та Дениса Денисенка.
Тепер 26 листопада наш студент летить до Таїланду на Чемпіонат світу з пляжного волейболу.
Вітаємо Олексія з чемпіонським титулом і бажаємо перемоги у Таїланді!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)