Студент КНТЕУ - Чемпіон України з пляжного волейболу

Студент нашого університету волейболіст Олексій Бублик 21 листопада став Чемпіоном України з пляжного волейболу. У фіналі Чемпіонату, що відбувся цієї неділі у м. Суми, він у команді з Олександром Бойко перемогли з рахунком 2:1 по партіям пару із Запоріжжя - Владислава Ємельянчика та Дениса Денисенка.

Тепер 26 листопада наш студент летить до Таїланду на Чемпіонат світу з пляжного волейболу.

Вітаємо Олексія з чемпіонським титулом і бажаємо перемоги у Таїланді!

21.11.2021
остання редакція 22.11.2021