Інформація про організацію освітнього процесу з 01.04.2022
Загальна інформація
Шановна родино ДТЕУ!
Україна вже більше місяця живе в умовах війни та кожен громадянин робить все можливе для захисту та підтримки нашої свободи! В той час, як наші захисники боронять країну на фронті, ми повинні забезпечувати роботу економіки, щоб бути сильними і перемогти якомога скоріше!
Саме тому, з 1 квітня 2022 року у Державному торговельно-економічному університеті поновлюється освітній процес.
Закликаємо всіх, хто має хоча б найменшу можливість, долучатися до занять, адже після нашої перемоги Україні будуть необхідні висококваліфіковані фахівці, щоб відбудовувати економіку та забезпечувати успішний розвиток!
Зі всіма деталями освітнього процесу можна ознайомитись за посиланням!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)