Інформація про організацію освітнього процесу з 01.04.2022

Шановна родино ДТЕУ!

Україна вже більше місяця живе в умовах війни та кожен громадянин робить все можливе для захисту та підтримки нашої свободи! В той час, як наші захисники боронять країну на фронті, ми повинні забезпечувати роботу економіки, щоб бути сильними і перемогти якомога скоріше!

Саме тому, з 1 квітня 2022 року у Державному торговельно-економічному університеті поновлюється освітній процес.

Закликаємо всіх, хто має хоча б найменшу можливість, долучатися до занять, адже після нашої перемоги Україні будуть необхідні висококваліфіковані фахівці, щоб відбудовувати економіку та забезпечувати успішний розвиток!

Зі всіма деталями освітнього процесу можна ознайомитись за посиланням!

03.04.2022
остання редакція 05.04.2022